< pełna lista ofert

Business Customer Support

Gdańsk

Dział Wdrożeń i Wsparcia Dołącz do nas jako Business Customer Support

Odkrywanie potrzeb Klienta Biznesowego, pomoc Klientom w obsłudze aplikacji, analiza produktów i weryfikacja poprawności ich działania. Aplikuj i rozwijaj swoje kompetencje w Zespole ds.Wdrożeń i Wsparcia - pełnym pasji i inicjatywy!

Cechy, których poszukujemy:

  • odznaczasz się otwartością na kontakt z Klientem,
  • czerpiesz satysfakcję z udzielania pomocy innym,
  • starannie wykonujesz powierzone zadania,
  • pracujesz zespołowo i z zaangażowaniem przy tworzeniu rozwiązań,
  • chcesz uczyć się od innych i potrafisz prosić o pomoc,
  • potrafisz budować relacje z Klientami,

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z Klientami.

Jakie zadania czekają na Ciebie:

  • pomoc klientom biznesowym w bieżącej obsłudze naszych aplikacji,
  • rozbudowa oraz aktualizacja dokumentacji technicznej (pomoc systemowa/baza wiedzy),
  • testowanie aplikacji z perspektywy użytkownika

Możesz nauczyć się:

  • budowania relacji B2B i projektowania funkcjonalności produktów w oparciu o potrzeby Klienta,
  • testowania aplikacji o rozbudowanych strukturach i powiązaniach wewnętrznych,
  • tworzenia oraz zarządzania treścią/dokumentacją dla dużych systemów informatycznych,
  • przygotowywania zgłoszeń dla programistów oraz administratorów sieci.

Spodziewaj się:

  • wdrożenia i szkoleń wstępnych,
  • możliwości pracy w trybie hybrydowym,
  • stabilnego zatrudnienia, w oparciu o wybraną przez Ciebie formę umowy,
  • solidnego doświadczenia i podniesienia swoich umiejętności,
  • szczerej i swobodnej komunikacji w zespole,
  • przestrzeni do realizacji własnych pomysłów i wsparcia w wyborze najlepszej dla Ciebie ścieżki rozwoju,
  • dzielenia się wiedzą, szkoleń i pakietu sportowego dla równowagi,
  • swobodnej atmosfery (mówimy sobie „na Ty”, nie mamy dresscode’u).

Czekamy na Twoją aplikację – najlepiej za pośrednictwem naszego internetowego portalu aplikacyjnego! W ten sposób możemy zapewnić szybszy proces, a dla Ciebie bardzo łatwe jest przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Poznaj nas lepiej:

Szczegóły

Dział Wdrożeń i Wsparcia

Gdańsk

Odkrywanie potrzeb Klienta Biznesowego, pomoc Klientom w obsłudze aplikacji, analiza produktów i weryfikacja poprawności ich działania. Aplikuj i rozwijaj swoje kompetencje w Zespole ds. Wdrożeń i Wsparcia - pełnym pasji i inicjatywy!

Podstawy Linuxa - jeśli jeszcze nie potrafisz, nauczysz się na miejscu :)

Parleto tworzą ludzie, którym chce się działać!

Poznaj inny wymiar współpracy i twórz go razem z nami (więcej pod grafikami):

Spotkasz nas aktywnych o różnych porach - dla rozwoju i przyjemności działania!

elastyczny czas pracy

Technicznie i nie-technicznie, wszystko, co pomoże nam działać jeszcze lepiej

20 min codziennego czytania

Uczymy się tego, co potrafimy najlepiej - wymieniamy się doświadczeniem i ciekawostkami

szkolenia wewnętrzne

Decyzje podejmujemy wspólnie - berło decyzyjności wyznacza wiedza i doświadczenie w temacie

brak korporacyjnych struktur

Opowiadamy o tym, co robimy na meetupach i konferencjach, czasem skrobniemy kilka słów dla świata IT

dzielenie się wiedzą

Latem wrzucamy coś na ruszt, gdy pada liczymy zbite kręgle i tworzymy algorytmy uderzania bil

integracje

Rozmawiamy o tym, co jest dobre i o tym, co możemy ulepszyć. Szczerze i bez niedomówień

rozmowa, po prostu

Robimy to, co uważamy za potrzebne, właściwe i ułatwiające życie nam samym i naszym Klientom

praca z sensem